Елітний ліцей «Поділ» №100 – знахідка для батьків

Ліцей «Поділ» №100 – елітний навчальний заклад, який знаходиться в заповідній частині Подолу на вулиці Покровській, 4, - стане безпосередньою знахідкою для мешканців новобудови «Henesi House», які мають підростаюче покоління. Ліцей розташований у приміщенні колишньої Подільської жіночої гімназії, що була заснована 1872 року. Будинок наскрізь просочений історичними подіями та цікавими фактами, якими з радістю поділяться працівники закладу.

Головна мета ліцею – це створення оптимальних психолого-педагогічних умов для саморегуляції індивідуального розвитку особистості вчителя і обдарованих та здібних учнів. Педагогічний колектив – це кваліфіковані творчі педагоги, серед яких: заслужені учителі України, кандидати наук, педагоги лауреати конкурсу «Вчитель року» та ін.

Навчальний процес здійснюється за двома напрямками: природничо-математичний та суспільно-гуманітарний, а також налагоджена співпраця з визначними Київськими ВУЗами. Викладання програмних дисциплін виконується українською мовою, також вивчаються – російська, англійська та німецька мови.

Прихід до школи – це переломний момент в житті дитини, проте завдяки висококваліфікованим педагогам, школярі з великим задоволенням хочуть повертатися знову і знову.

Відчуйте магію дотику сьогодення та минулого в ЖК Henesi House. Тут буде творитися вже Ваша історія.