IНФРАСТРУКТУРА

Зручна і розвинута інфраструктура

Вагоме значення, при виборі місця комфортного життя, відіграє розвинена інфраструктура району, де розташований житловий комплекс. Шевченківський район – це серце столиці, з вишуканою історією та бездоганним смаком. Варто відмітити, що Henesi House вигідно розташований в самій розвиненій частині міста, що дозволить майбутнім мешканцям користуватися всіма зручностями без затрат часу.

купить квартиру в новостройке
купить квартиру
Спорт
Для справжніх спортсменів та людей, які обожнюють тримати себе в тонусі, за адресою: Куренівська, 34а (3 км), - фітнес-клуб «Спорт Лайф». Також, стадіон «Спартак» (2 км), на базі якого є спортивні секції: футбол, регбі, силові види спорту, плавання.
купить квартиру в новостройке
купить квартиру
Поруч з центром столиці
Ⓜ Лукянівська – 5-10 хв. (1,8км)
Ⓜ Контрактова площа – 11-15 хв. (3,2 км)
Ⓜ Золоті ворота – (4,5 км), Ⓜ КПІ – (4,9 км)
Ⓜ Вокзальна – (4,9 км), Ⓜ Хрещатик – (6 км) Район комплексу відомий високою діловою активністю, по «сусідству» розташовані офісні центри, представництва різних компаній: юридичні фірми, турагентства, побутові послуги, різні сфери торгівлі, а також посольства різних країн.
купить квартиру в новостройке
купить квартиру
Панорамні історичні краєвиди
Із вікон відкриваються неповторні пейзажі історичної частини Києва: вишукана архітектура, пам'ятки та музеї, чарівні вулички, кожна з яких береже таємниці минулих подій, знакових як для міста, так і для усієї країни.
купить квартиру в новостройке
купить квартиру
Соціальна інфраструктура
В безпосередній близькості від комплексу розташовані сучасні та престижні заклади освіти: для самих маленьких жителів - дитячі садочки: № 204, 28, 130; для школярів: середня загальноосвітня школа №139 та №1; для студентів: елітний ВУЗ – Київський Інститут Міжнародних Відносин. Працюють заклади охорони здоров’я такі, як Київська обласна лікарня та Дитяча клінічна лікарня № 8.
купить квартиру в новостройке
купить квартиру
Територія для відпочинку, паркова зона
Поблизу комплексу спокійне та живописне місце для прогулянок і спортивних пробіжок – парк «Кирилівський гай», який являє собою залишки природного рельєфу та рослинності у верхів'ї Кирилівського струмка. В ньому переважають широколистяні дерева, деякі віком близько 200 років.
купить квартиру в новостройке
купить квартиру
Торгівельно-розважальна інфраструктура
Очікує щасливих мешканців житлового комплексу - родинний торговий центр «Променада Центр», в якому розташований самий великий супермаркет «Фуршет». Завдяки постійній увазі покупців, у торгівельному центрі сформована особлива колекція популярних брендів на будь-який смак, а також зручне розташування магазинів у форматі – «вулиця модних покупок».
поринь у
ICТОРИЧНЕ СЕРЦЕ СТОЛИЦI