Регіональний ландшафтний парк «Смородинський» у Шевченківському районі: зелені схили історичної місцевості Києва.

Як так могло статися, що парадний центр такого мегаполісу, як Київ, може мирно співіснувати з недоторканою природою? Назва однієї з таких місцин – Смородинський узвіз. В його межах, а також Подільського узвозу і вулиці Нагірної, відбувається реконструкція та відновлення «легень» міста – регіонального ландшафтного парку «Смородинський» загальною площею 22 га.

Історичний ландшафт парку – це своєрідний зелений сад або ліс, який включає в себе унікальні вікові насадження, 500-річний дуб з винятковою горобиною, яка росте на його корі звісив до землі своє коріння, звивисті «круті» доріжки, печеру самого Змія-Горинича, а на вершині пагорба видніється купол церкви Миколи Чудотворця.

Особливі мешканці парку, які кожен день будуть вас дивувати – зелені дятли. Їх можна побачити не тільки на деревах, а й на землі, адже цей вид живиться не тільки термітами, а й мурашками.

Історія місцевості починається ще з початку ХХ століття, проте й у наші дні парк «Смородинський», як і раніше залишається улюбленим місцем відпочинку городян і гостей Києва. Тут завжди можна побачити, як воркують закохані парочки, як прогулюються пенсіонери, з усіх ніг носяться школярі, базікають студенти, які втекли з лекцій. Це пояснюється тим, що це місце, як магніт, притягує людей своєю історичною цінністю і незбагненною величчю.
Побувавши в цьому райському куточку та відчувши подих матінки-природи, ще не раз виникне бажання повернутися задля відновлення своїх життєвих сил.

Відчуйте магію дотику сьогодення та минулого в ЖК Henesi House. Тут буде творитися вже Ваша історія.