Татарка – це інший вимір Києва (Українська Швейцарія – Татарка)

Татарка – це симбіоз старих дореволюційних будівель, панельних багатоповерхівок, сталинок, дачних ділянок і елітних житлових комплексів. Розташована в якості звивистого вузького пагорба між Подолом, Глибочицею, Щекавицею, Лук’янівкою, Юрковицею, Вовчим і Реп'яховим яром. Основні вулиці Татарки - Лук'янівська, Стара Поляна, Шмідта, Татарська, Нагірна, Макарівська, провулок Айвазовського.

Район отримав свою назву від 60 татарських сімей, які оселилися тут у середині XIX століття і займалися миловарінням і торгівлею. Довгий час Татарка була робочою околицею з голубниками і одноповерховими дерев'яними будинками. Деякі з них до цих пір збереглися на вулицях Отто Шмідта і Нагірній. Тепер уздовж неї стоять нові великі будівлі.

На Татарці знаходиться одна з найпопулярніших оглядових майданчиків Києва –  гора Щекавиця. Вранці місцеві жителі і романтики з усього міста приходять сюди зустрічати світанки, а вечорами на горі влаштовують пікніки, запускають повітряних зміїв, милуються заходами і панорамою Києва.

Татарка не схожа на оточуюче її галасливе місто – часом здається, що в цьому тихому затишному місці час зупинився.

 

Tatarka

Відчуйте магію дотику сьогодення та минулого в ЖК Henesi House. Тут буде творитися вже Ваша історія.