Житловий будинок «Henesi House»: очікуваний початок продажу квартир!

Раді повідомити, що за адресою – вул. Нагірна, 18/16 – розпочав свою роботу відділ продажу нового трисекційного житлового будинку бізнес-класу «Henesi House». Тепер у Вас з’явилась унікальна можливість придбати комфортабельне житло в історичній місцевості Києва.
Житловий комплекс знаходиться у самому серці столиці – Шевченківському районі. Розвинена інфраструктура та зручна транспортна розв’язка допоможуть без проблем пересуватися в ритмі сучасного життя з заощадженням власного часу. Монолітно-каркасний тип будівлі та цегляні стіни максимально забезпечать стійкість, довговічність і надійність від зовнішніх впливів.
Нагадаємо, що наразі вже побудовано 1 секція – 12 поверхів, 2 секція – 14 поверхів, 3 секція – 6 поверхів. Здача першої секції запланована на кінець 2017 року – ІI квартал 2018 року.
До 20 квітня 2017 року діє єдина акційна ціна на всі квартири в трьох секціях – 18 000 грн/м2. Деталі умов придбання можете дізнатися за телефоном: (044) 228-38-98, або безпосередньо відвідавши відділ продажу.
Будуйте власну історію разом з «Henesi House»!

Відчуйте магію дотику сьогодення та минулого в ЖК Henesi House. Тут буде творитися вже Ваша історія.