+38 (044) 221-38-98

м. Київ, вул. Нагірна, 18/16

Актуальна інформація, щодо будівництва житлового комплексу на вул. Нагірна, 18/16

25.05.2017

Станом на 24.05.2017 року ведуться наступні роботи:

1). Демонтаж фасаду. Насамперед, облицювання фасаду клінкерною цеглою було виконано з порушенням технологій, кріплення кладки було зроблено не якісно. Основна цегляна стіна з часом, в зв'язку з неправильним консервуванням, була зруйнована.

По результатами експертизи, було прийнято рішення демонтувати цегляну кладку, яка не відповідала будівельним нормам, і звести нову огороджувальну конструкцію з більш сучасних матеріалів. Зауважимо, що фасад - комбінований: стіни - газоблок, утеплення стін - з негорючих мін.ватних плит, оздоблення - облицювальні панелі "Ventarock", керамогранітна плитка та декоративна штукатурка.

Використання енергозберігаючих технологій - це значний потенціал в зниженні споживання тепла для обігріву житла, що, в свою чергу, спричинить за собою зниження цін в Ваших платіжках на комунальні послуги.

2). Кран, і його наявність. На даному етапі будівництва виконуються підготовчі роботи з монтажу будівельного крана (проект, документи, майданчик і т.д.) Монолітні роботи в першій секції виконуються із застосуванням підйомника і бетононасосу.

Звертаємо Вашу увагу, що основні зусилля спрямовані на оновлення фасаду, влаштування зовнішніх стін і внутрішніх перегородок.

Останні новини:

Щоб дізнатися всі деталі про квартири, ви можете:

(044) 228-38-98

м. Київ, вул. Нагірна, 18/16